Wspominamy projekt edukacyjny 2011/2012.

Tradycją naszej szkoły jest projekt edukacyjny w formie inscenizacji – montażu z wykorzystaniem środków audiowizualnych, przygotowywany przez uczniów II klasy. Obecni drugoklasiści „walczą” z przygotowaniami odsłaniając ukryte talenty, fantazję i kreatywność.
Prezentujemy element projektu z roku szkolnego 2011/2012.

Inscenizacja bitwy partyzantów z okupantem

Tradycją naszej szkoły jest projekt edukacyjny w formie inscenizacji – montażu z wykorzystaniem środków audiowizualnych, przygotowywany przez uczniów II klasy. Obecni drugoklasiści "walczą" z przygotowaniami odsłaniając ukryte talenty, fantazję i kreatywność. Prezentujemy element projektu z roku szkolnego 2011/2012.

Opublikowany przez Prywatne Gimnazjum w Piszu na 18 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *