Poseł J.A.GOSIEWSKI w Prywatnym Gimnazjum.

W dniu 09.02.2018 Prywatne Gimnazjum w Piszu odwiedził Poseł na Sejm RP Jerzy Antoni Gosiewski. Wizyta parlamentarzysty w szkole złożyła się z wizytą w Piszu Premiera RP Mateusza Morawieckiego,  w której to również uczestniczyli posłowie z naszego regionu między innymi Jerzy  Gosiewski, Iwona Arent, Jerzy Małecki oraz Wojciech Kosakowski w towarzystwie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego.

Wspominamy projekt edukacyjny 2011/2012.

Tradycją naszej szkoły jest projekt edukacyjny w formie inscenizacji – montażu z wykorzystaniem środków audiowizualnych, przygotowywany przez uczniów II klasy. Obecni drugoklasiści „walczą” z przygotowaniami odsłaniając ukryte talenty, fantazję i kreatywność.
Prezentujemy element projektu z roku szkolnego 2011/2012.

Inscenizacja bitwy partyzantów z okupantem

Tradycją naszej szkoły jest projekt edukacyjny w formie inscenizacji – montażu z wykorzystaniem środków audiowizualnych, przygotowywany przez uczniów II klasy. Obecni drugoklasiści "walczą" z przygotowaniami odsłaniając ukryte talenty, fantazję i kreatywność. Prezentujemy element projektu z roku szkolnego 2011/2012.

Opublikowany przez Prywatne Gimnazjum w Piszu na 18 stycznia 2018

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe.

Zdjęcie użytkownika Prywatne Gimnazjum w Piszu.

Przed nami FERIE – dwa tygodnie odpoczynku i regeneracji sił. Niektórzy z naszych uczniów poświęcą ten czas na przygotowania do konkursów przedmiotowych. Stawkajest bardzo wysoka – zwolnienie z części egzaminów gimnazjalnych.
Oto oni:
Zuzanna Dobrowolska – 9 lutego – biologia.
Emilia Krasowska i Jakub Kowalczyk – 10 lutego – język polski.
Samuel Gołębiowski – 12 lutego – język niemiecki.
Maria Masłowska – 13 lutego – historia.
Jakub Kowalczyk – 16 lutego – matematyka.
Maria Masłowska, Emilia Krasowska, Jakub Kowalczyk – 21 lutego – wiedza o społeczeństwie.
ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI I TRZYMAMY KCIUKI👍

RUSZA NABÓR DO PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ


RUSZA NABÓR DO PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zachęcamy Rodziców do zapisania dzieci do Prywatnej Szkoły Podstawowej, która jest placówką nowoczesna i kameralną, co daje ogromne szanse rozwoju i osiągania wysokich wyników.
O kolejności przyjęć decyduje lista zgłoszeń prowadzona przez dyrektora szkoły ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
Szkoła Prywatna to ogromna szansa dla Twojego dziecka! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia i stałą współpracę z Rodzicami.
Spotkanie informacyjne dotyczące naboru odbędzie się 27 stycznia 2018r. w Prywatnej Szkole Podstawowej w Piszu przy ul. Mickiewicza 41.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Rodziców wraz z dziećmi.
Telefon kontaktowy: 874235566, 500 898 991